granit,klozet,cam mozaik,derz artısı,granit,vitrifiye,doğal taş,banyo,banyo dekor,duşakabin,dübel,seramik,fayans,banyo dolabı,armatur,file,kalekim,çanakkale seramik,duxxa,venezia banyo,banyo dolabı,derz yalıtım,buat,eviye,eviye batarya,banyo batarya,mutfak batarya,banyo ayna,lavabo,lavabo batarya

Hakkımızda

Kurulduğumuz günden bu yana sürekli gelişerek ve yenilenerek her dönemde müşterilerimizin gözünde ”güven sembolü” olmaya ve inşaat,yapı sektörünün önemli kuruluşları arasında yer almaya devam ettik.

Polat kardeşler olarak 40 yıllık tecrübenin vermiş olduğu güven ile 2009 yılında inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe faaliyet göstermek üzere Polat Yapı Elemanları inşaat kurulmuştur. Müşteri odakları hizmet anlayışımız, güçlü ortaklık yapımız, geniş ürün yelpazemiz, gelişmiş teknolojik alt yapımız ve deneyimimizle inşaat ve yapı malzemeleri piyasasındaki öncü rolümüzü sürdürmek, temel hedefimizdir.

Hedefi sadece müşteri memnuniyeti olan firmamız yapı sektöründe deneyimli personelleri, kapalı-açık depo ve stok alanları, E-ticaret altyapısı ve geniş ürün yelpazesi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmenin gururunu yaşamaktadır. Önemli merkezlerdeki hizmet noktalarımız ile Ağrı,Ardahan,Artvin,Bayburt,Bitlis,Bingöl,Erzincan,Erzurum,Gümüşhane,Hakkari,Iğdır,Kars,Muş,Rize,Trabzon,Van,Ankara,Sivas,Adana,Mersin,Ordu,Samsun il ve ilçelerinde yaklaşık 200’ün üzerinde noktaya eksiksiz bir şekilde kendi araç ve personel ekibimizle hizmet sunmaktayız. Ayrıca yurtdışın da Nahçivan,Azerbaycan,Kırım,Yunanistan,Amerika,Gürcistan,Rusya ve Ukrayna’ya gerçekleştirdiğimiz ihracatlar ile hizmet ağımızı her geçen gün yeni bölgelere taşımaktayız.


Gelişen dünyamızda bizlerde Polat Yapı olarak müşterilerimize daha kolay hizmet vermek için Eticaret sayfamızla yerimizi aldık.
Yükleniyor...